BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

aš rasiu tave, tik palauk…

turbūt taip gera kvailai mylėti, taip meilė kvaila, nes dėl vieno žmogaus pameti galvą, tiki juo…

kartais į kūną suplūsta ilgai giliai tūnojusi liūdnumo ir vienišumo banga, kažko laukimas, tikėjimas pradeda žudyt iš vidaus, lėtai pradeda draskyt širdį savo atšipusiais, nuskilinėjusiais nagais ir viskas atrodo taip tragiškai, žodžiais ir veiksmais neapsakomai liūdna, nors iš šalies atrodo viskas gerai, bet kažko trūksta. Pasižiūrėjus į telefoną žinosi, kad ten nebus paliktos žinutės, o kai pasižiūri į tuščią ekraną pasijunti dar beviltiškiau, žinai, kad niekas negalvoja apie tave, nesvajoja apie žiūrėjimą vienas kitam į akis, šokius per naktis, saulėlydžio stebėjimą drauge, saulės pasitikimą, dangaus stebėjimą, naktimis gulint ant atvėsusios žolės regint žvaigždėtą dangų nieks neatkabins, nesišypsos drauge ir nesugalvos norų kai kris žvaigždės. Trūksta žmogaus, kuris suprastų, pasitikėtų, mokėtų ir norėtų išklausyt, gal yra keli tokie,  bet dažniausiai žmonės mėgsta man išsipaskot, net nepaklausdami kaip sekasi man? Kaip ir šiandien, grįžau buvau prie ežerų draugei parašiau kaip sekės ir t.t manęs paklausė: grįžai? Parašiau: aha. Ir viskas nieko daugiau neklausė, o man pačiai pradėt kaip nerealiai arba kaip lievai buvo irgi nesinori, nu blemba kur žmonės, kuriems rūpi kur kas daugiau nei jie patys sau????…. deja tikriausiai tokų nebeliko..kartais pagalvoju kaip fainai seniau buvo gyvent “Bitlų” laikais man jie tokie romantiški atrodo, senoviniai šokiai, suknelės su burbuliukais, džentelnemiški vaikinukai… kur visa tai dingo? Kodėl turėjo ateit visokų forsų amžius???? Kai baisu išeit į gatvę, kad nenužudytų koks išprotėjęs lunatikas… ateis laikas dar tikiu- rasiu normalių žmonių kur jie bebūtų, tada bus…u will see….u will see that I am and who I am. Aš galiu būti stipri tik padėk man.

                                                                                                        

                                                                                                          cinamonas(gabi)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “aš rasiu tave, tik palauk…”

 1.   snaige rašo:

  Man nereliai patiko paveiksliukas :) ir aš kartais pagalvoju, kad norėčiau išvysti Bitlų laikus, visi atrodė draugiškesni, romantiškesni, turintys širdį geriečiai ir pan. O dabar visi tik bando būti sėkmingi, nagai lenkti į save, egoistai…Bet gal tai netiesa? Juk turi būti ir kitokių žmonių ir tu būtinai tokių dar sutiksi juk dar ne senatvė;)visko bus dar;)

 2.   cinamonas rašo:

  tikiuosi, kad sutiksiu, tikiuosi, kad visi mes sutiksim zmoniu, kurie turi jausmus, sirdi, sazine:) aha tie hipiu laikai taip veza;D aciu uz komentara;)

 3.   snaige rašo:

  :) joo, jei grįžtų hipiai :) būčiau happy, tiksliau hipė :) nėr už ką;)

 4.   cinamonas rašo:

  tipo dabar trupuciuka kopina hipius;> noriu buti hipe;Drarh…

Rašyk komentarą